Häid tulemusi võimlejatelt

Olnud nädalavahetusel näitasid meie kooli võimlejad häid tulemusi Tartu linna meistrivõistlustel.
Iluvõimlemise meistriklassis sai hõbemedali 9.a klassi õpilane Kärolin Rentel (treenerid on Grete Reimand ja Eva Luts). Juuniorklassi (sündinud 2000-2002) pronksmedali pälvis 8.a klassi õpilane Trinity Liisa Lota Kannus (treener Grete Reimand).

Sünniaastate arvestuses jagus esikolmiku kohti  A-grupis TDK õpilastele järgmiselt:
2000 -  esimese koha sai Trinity Liisa Lotta Kannus (8.a), teise koha Marian Kandimaa (8.a) ja kolmanda koha Kristiina Kingo (8.a).
2001 - kolmanda koha sai Anni Liis Hoop (7.a). ( Mariani, Kristiina ja Anni-Liisi treenerid on Grete Reimand ja Eva Luts.)

B-gruppide  arvestuses oli juuniorklassi (sündinud 2000-2002) pronksmedali omanik Sigrid Salumets (6.a), sünniaasta 2002 arvestuses võitis ta hõbemedali. Lasteklassi (sündinud 2003-2004) arvestuses oli teine Roberta Solom ja kolmas Helena-Liisa Moks. 2003 sünniaastaga tüdrukute seas kuulus esikolmik TDK 5.a klassi neidudele - Roberta Solomile ja Helena-Liisa Moksile järgnes Vita Enok (treenerid Kristel Võsoberg ja Eva Luts). Iluvõimlemise täpsemaid tulemusi saab lugeda VK Janika koduleheküljelt.

Rühmvõimlemises olid juuniorite a-grupis parimad VK Janika rühma Diamonds võimlejad (treenerid Grete Reimand ja Katre Unt-Lidmets). Kolmanda koha sai VK Janika rühm Forfett (treenerid Elina Gorelašvili ja Eva Luts.

Noorteklassi A-grupi parimaks tunnistati VK Janika rühm Rosett (treenerid Elina Gorelašvili ja Eva Luts) ja hõbemedalid kuulusid rühmale Mireth (treenerid Kristel Võsoberg ja Eva Luts).

Lasteklassi A-grupis saavutas VK Janika Grisete teise koha (treenerid Kristel Võsoberg ja Eva Luts). Miniklassi vanemas A-grupis võitsid kuldmedalid VK Janika rühm Bellad (treenerid Evelin Daniel ja Eva Luts). Rühmvõimlemise täpsemaid tulemusi saab näha VK Janika koduleheküljelt.