Meie õpilased saavutasid Miss Valentine'il häid tulemusi

Möödunud nädalavahetusel Tartus toimunud maailma ühel suurimal ilu- ja rühmvõimlemisturniiril Miss Valentine esinesid edukalt ka meie kooli võimlejad.

Eelmisel aastal noore sportlase preemia pälvinud võimlemisklubi Janika rühm Diamonds osales esimest korda rühmvõimlemise juunioride vanusegrupis ja maailmakarika etapil (Challenge Cup) ning saavutas kõrge kolmanda koha. Diamondsi rühma kuuluvad 7.a klassi õpilased Annela ja Helena Seliste, Marleen Viinapuu, Anni Liis Hoop, Marleen Ereline ning 8.a õpilased Katrin Fessak, Caroly Päkk, Gled Airiin Tärn, Trinity Liisa Lotta Kannus, Marian Roomet ja Hanna-Liina Sukk.

Võistkond kirjutas enda Facebooki kontol järgnevalt: "Miss Valentine 2015 ja meie esimene Challenge Cup lõppes meie jaoks kolmanda kohaga Venemaa ja Soome võistkondade järel. Oleme tulemusega rahul ning jätkame tööd kõrgete eesmärkide ja unistuste nimel. Järgmine võistlus Challenge Cup II toimub 21.-22. märtsil Bulgaarias."

VK Janika Diamonds

Challenge Cupil saavutas 11. koha VK Janika rühm Forfett.  Selle rühma koosseisus on meie koolist Lola Sõukand (7.a), Karolina Revotko ja Sandra Lannes (8.a) ning Karolin Valdmaa (9.a).

Juunioride vanuseklassis osales Miss Valentine'i rühmvõimlemise turniiril võimlemisklubi Janika rühm Marmosett, kuhu kuuluvad meie koolist Sarah Lannes, Grete Eliise Põldma ja Sirli Põhjala (8.a) ning  Elisabeth Suits (9.a). Marmosett saavutas 13 võistkonna seas viienda koha. 

Võimlemisklubi Janika Grisete saavutas rühmvõimlemise lasteklassis (10-12-aastased) kahe Venemaa võistkonna järel hinnalise kolmanda koha (osales 13 võistkonda). Rühma koosseisus on meie kooli 5.a klassi õpilased Christina Kodanik, Emilia Margaret Katrin Kums, Helena-Liisa Moks, Kristine Munitsõn, Kleer Siigur, Roberta Solom ja Vita Enok.

VK Janika Grisete

Võimlemisklubi Janika rühm Bellad saavutas rühmvõimlmise lasteklassis (8-10-aastased) 14 võistkonna seas väga tubli neljanda koha. Belladesse kuuluvad 3.a klasis õpilased Eliis Aid, Terit Michelle Sild, Nelis-Katrina Säre, Kerttu Lisette Kadajane ja Greete Sasmil.

Võimlemisklubi Janika rühm Mireth võistles esimest aastat noorteklassis (12-14-aastased) ja saavutas 14 võistkonna seas viienda koha.  Rühma koosseisus on 6.a klassi õpilased Sigrid Salumets, Elis Pauljukaite, Carmen-Ly Lubi ja Isabel Marie Arro.

Iluvõimlemise kutsetega individuaalvõistlusel saavutas Kärolin Rentel (9.a klass) pallikavas neljanda koha  ja rõngakavas kuuenda koha. Individuaalvõistlusel juunioride vanuseklassis osalesid ka Marian Kandimaa ja Kristiina Kongo (8.a klassist).

Kõiki tulemusi saab täpsemalt uurida Miss Valentine'i koduleheküljelt.