Meie võimlejad näitasid Miss Valentine'il häid esitusi

Lõppenud nädalalõpp tõi Tartusse juba 22. korda maineka ilu- ja rühmvõimlemisürituse Miss Valentine, mille raames jagati sel korral ka esimest korda ajaloos rühmvõimlemise Euroopa meistritiitleid. Loomulikult ütlesid sõna sekka ka meie kooli võimlejad.

VK Janika Diamonds

Meie kooli 8.a ja 9.a tüdrukud ehk VK Janika Diamonds (Marleen Ereline, Anni Liis Hoop, Annela Seliste, Helena Seliste, Marleen Viinapuu, Katrin Fessak, Trinity Liisa Lotta Kannus, Caroly Päkk, Marian Roomet, Gled Airiin Tärn) saavutasid rühmvõimlemise juuniorklassi Euroopa meistrivõistlustel Venemaa ja Soome järel väärika kolmanda koha. Lähemalt kirjutas Delfi ja rohkem fotosid näeb Postimehest. Vaata ka videot treeningust.

Eestit esindanud meistriklassi iluvõimlemise rühm, kuhu kuulusid TDK õpilased Marian Kandimaa ja Kristiina Kingo, saavutas tugevas konkurentsis Ukraina, Valgevene ja Soome rahvuskoondiste järel neljanda koha!

Noorteklassi võistkond Mireth (Isabel Marie Arro, Carmen-Ly Lubi, Elis Paljukaite, Sigrid Salumets) lõpetas esimese võistluspäeva 16 võistkonna seas seitsmendana ning sai pääsme finaalvõistlusele. Finaalvõistlusel sai võistkond väga tugevas konkurentsis neljanda koha punktid. Kahe päeva kokkuvõttes lõpetas Mireth kuuenda kohaga. Vaata videot.

Rühm Grisete (Vita Enok, Christina Kodanik, Emilia Margaret Katrin Kums, Helena-Liisa Moks, Kristine Munitsõn, Kleer Siigur, Roberta Solom) saavutas tugevas konkurentsis 10. koha. Vaata ka videot.

Lasteklassi võistkond Dondella (Eliis Aid, Kerttu Lisette Kadajane, Terit Michelle Sild, Kertu Katriin Kotkas, Laura Vahejõesaavutas Miss Valentine võistlustel 12 võistkonna seas uhke esikoha.