Säravad tulemused Miss Valentine´lt

28. veebruarist kuni 3. märtsini toimus A. Le Coq spordimajas rahvusvaheline võimlemisturniir Miss Valentine, mis tõi Tartusse kokku 36 erineva riigi võimlejad üle maailma. Rühmvõimlemise juuniorklassis võistles seitse rühma, kus viis parimat pääses finaalvõistlusele. VK Janika Grisete tegi eelvõistlusel suurepärase katse ja pääses teise tulemusega pühapäeval toimunud finaali, kus võideti hõbemedalid Venemaa rühma järel. Rühma kuuluvad 9.a klassi õpilased Vita Enok, Christina Kodanik, Helena-Liisa Moks, Kleer Siigur ja Roberta Solom.                

Rütmika Elite Team rõõmustas kõiki Eesti rühmvõimlemise fänne võites kuldmedali. Rühma liige on meie kooli 9.a klassi õpilane Emilia Margaret Katrin Kums.

Juba sellel nädalavahetusel võistlevad tüdrukud hooaja esimesel maailmakarikaetapil Bulgaarias.


Miss Valentine 25. juubeliturniiril osales ka rühm Siidisabad (12-14a), kes näitas kümne rühma konkurentsis suurepärast taset võites kuldmedali teist aastat järjest. Võidukas rühmas osales meie kooli 7.a klassi õpilane Terit Michelle Sild.

Palju õnne ja edu uutel võistlustel!
(Fotod rühmade Facebooki lehelt)