Toimusid VIII Tartu koolide lahtised karikavõistlused males

Järjekordsed juba traditsiooniks muutunud Tartu koolide lahtised karikavõistlused males toimusid 28. märtsil meie koolis. Osavõtjaid koos külalistega Lätist oli 89 (14 koolist). Karikavõit läks seekord Tartu Waldorfkooli.

"Laste ehe huvi  korvas kõik korraldamisraskused. Ikka tahetakse olla väejuht ruudulise laua taga, tunda hasarti malenuppudest puusõdurite võitluses, kogeda kõikehaaravat võidurõõmu või magushaput kaotusevalu," ütles malevõistluste korraldaja Hans Oidjärv.

Seekord tuli karikavõitjaks Tartu Waldorfkool (koosseisus Herman ja Albert  Pedmanson - pildil), teise koha sai Kivilinna Kool (Ander Tiisler ja  Hugo Pani) ja kolmanda koha Mart Reiniku Kool (Cristopher ja Hemely Leetna). Meie kooli tiim (koosseisus Uku Neeme ja Kati Iher ) jäi auväärsele kuuendale kohale.

Individuaalselt tegi puhta töö Tartu Veeriku kooli õpilane Liisa Maasik (pildil), kes sai üldvõitja karika, parima tüdruku karika ja oli muidugi esimene kuni 16-aastaste seas. Teise koha sai Jürgen Güsson Kesklinna Koolist ja kolmas koht kuulus külalisele Lätist Karlis Vebersile. Kuni 12-aastaste seas võidutses Jürgen Güsson, kuni 14-aastaste seas Cristopher Leetna  ja kuni 18-aastaste seas Signe Jansone Lätist.

Oli tore võistlus! Kiitus Uku Neemele ja Kati Iherile ning täname ka kõiki teisi meie kooli õpilasi, kes võtsid vaevaks laupäeva malega sisustada: Ramon Põldaru, Anneli Sidoruk, Kristjan-Even Puusepp, Laura-Maria Liiv, Anett-Joanna Sada, Gretlyn Koppel, David Lätt.