Võimlejad näitasid Miss Valentine'il häid esitusi

Meie kooli võimlejad saavutasid Tartus toimunud võimlemismaailma suurüritusel Miss Valentine häid tulemusi.
Esimest korda meistriklassis võistelnud VK Janika Diamonds, kuhu kuuluvad Marleen Ereline, Marleen Viinapuu, Helena Seliste ja Annela Seliste, sai 22 rühma seas tubli viienda koha kahe Venemaa ja kahe Soome rühma järel. Kusjuures finaalis õnnestus rühmal oma esitust veelgi lihvida ja hinnet 0,2 punkti tõsta. Vaata esitust siit.


VK Janika rühm Grisete, kuhu kuuluvad meie 7.a klassi tüdrukud Vita Enok,  Christina Kodanik, Helena-Liisa Moks, Kristine Munitsõn,  Kleer Siigrur ja Roberta Solom, sai noorteklassis 13 rühma konkurentsis kõrge kolmanda koha. Nende esitust saab vaadata ka Youtube'ist.

VK Janika rühm Dondella, kuhu kuuluvad Eliis Aid, Emilia Margaret Katrin Kums, Terit Michelle Sild ja Laura Vahejõe, võistlesid esimest korda noorteklassi konkurentsis ja saavutasid 8. koha. Kuna see koht ei taganud kahjuks pääsu finaali (finaali sai iga riigi kaks parimat rühma), siis jäid Dondellad kokkuvõtvalt 11. kohale. 

VK Janika rühm Mireth, kuhu kuuluvad Isabel Marie Arro, Carmen-Ly Lubi ja Elis Pauljukaite, võistles esimest aastat juuniorklassis ning seetõttu oli neil võimalus osaleda ka maailmakarikaetapil. Peale esimest võistluspäeva õnnestus tüdrukutel saada finaali ning tüdrukud lõpetasid oma esimese maailmakarikaetapi väga tugeva kuuenda kohaga. Kokku võistles juuniorklassis üle maailma 19 rühma.  Kuues koht tagas tüdrukutele pääsu mai lõpus Soomes toimuvale MM võistlusele Eestit esindama.

Järgmine maailmakarikaetapp, kuhu sõidavad nii Diamonds, Mireth, Dondella kui Grisete, toimub Itaalias, Padovas 29. märtsist 2. aprillini. Pöidlad pihku!
***

Meie õpilane Keilin Lepaste kuulub VK Rütmika juuniorgruppi Perfetto Juunior. Rühm saavutas Miss Valentine'i raames toimunud rühmvõimlemise maailmakarika esimesel etapil 19ne võistkonna seas parima Eesti tiimina tubli viienda koha, mis andis rühmale ka pääsme maailmameistrivõistlustele.