Võimlejad näitasid Eesti meistrivõistlustel häid esitusi

Meie suuremad ja väiksemad võimlejad võistlesid möödunud nädalavahetusel Eesti meistrivõistlustel. Lisaks toimus A. Le Coq spordimajas kõrgetasemeline rahvusvaheline tantsuvõistlus European Cup 2017.  Eesti meistrivõistlustel meistriklassis võitis suure edumaaga VK Janika Diamonds (pildil).  (Meie õpilastest on rühmas Marleen Ereline, Marleen Viinapuu, Annela ja Helena Seliste.) Juuniorklassis võitis VK Rütmika Perfetto (fotol), kuhu kuulub Keilin Lepaste. Tugevas konkurentsis sai kolmanda koha  VK Janika Mireth, kusjuures Mireth parandas teisel katsel tulemust 0,475 võrra, mis on võimlemismaailmas suur punktisumma. (Meie õpilastest on rühmas Isabel Marie Arro, Carmen - Ly Lubi ja Elis Pauljukaite.)


Noorteklassis saavutas  teise koha VK Janika Grisete.  (Rühma kuuluvad Helena-Liisa Moks, Sonja Kaur, Kleer Siigur, Vita Enok,  Emily Ronk, Christina Kodanik, Alina Remets, Kristine Munitsõn ja Roberta Solom.) 

***

Reedel ja laupäeval võistles A. Le Coq spordihoones kõrgetasemelisel rahvusvahelisel tantsuvõistlusel European Cup 2017 VK Janika Tantsuline Eliitrühm, kuhu kuuluvad ka meie endised ja praegused õpilased. 

Show big team adults arvestus:
GC Janika "Checkmate" - esikoht

Pop dance big team adults arvestus:
GC Janika "Angels league" - teine koht

Kokku osales üritusel tantsijaid seitsmest erinevast riigist-lisaks Eestile olid esindatud Soome, Läti, Leedu, Valgevene, Venemaa ja Hispaania võistkonnad. Nii kõrgetasemelist võistlust Eestis varem toimunud ei ole! Võistluse võitis riikide arvestuses ülekaalukalt Eesti. VK Janika Tantsuline Eliitrühm ütles oma Facebooki lehel: "On suur rõõm, et saime anda oma panuse suure punktiskoori kogumisel!"